Online Speed Dating » Singles in Shkoder, Albania » Page - 2

Singles in Shkoder, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
Genti , 36, Male seeking Female, Shkoder, AL
fabio , 28, Male seeking Female, Shkoder, AL
ilirjani , 29, Male seeking Female, Shkoder, AL
Favorite TV ShowsKafeneja jone, APARTAMENTI 2XL
Favorite MoviesTom & Jerry, Toy Story
adi , 33, Male seeking Female, Shkoder, AL
Political AffiliationPartia Demokratike e Shqip?s?
Favorite TV ShowsGallata me kile, Nuk Shtyhet Jeta Pa Femra. . ., "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", APARTAMENTI 2XL
Favorite Movies' Single ', • . . Mbreti I Kaosit • . ., ♥, ♥, Qajm Halle (500 Lek Ora), Histori Dashurie, '' Shprehjet me te bukura te filmave '', Dhimbje Koke ?! Pagjumësi ?! Keni Rënë Në Dashuri. . ., Dashuri dhe Kenaqesi, Dashuri Ne Perjetesi, Dashuri Ne Perjetesi, Ermal Mamaqi, Filma - Filma dhe vetem Filma ... , Oksana, My Country Fan Club, Besnik Cinari
Favorite BooksPa TY Nuk Ka AJER, Kurr s'kam per te derdh lot sepse dashuria esht kot., Kurr s'kam per te derdh lot sepse dashuria esht kot., Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Qeshtje Kohe . . ., Sepse Ti Je Dashurija Ime ²º¹², kiss kiss pa te bo piss hihihi, Ata qe zihen duhen me shume ♡, ~Te desha..Te dua..dhe do te dua pergjithmon~*, Oops, Kanuni I Lek Dukagjinit, *** Willy-Nilly***
Where You Were RaisedShkodër, Albania
miradin , 36, Male seeking Female, Shkoder, AL
More About Mevery good boy
Hobbies / Interests / Activitieslisten music
Political Affiliationdemocratik
Who I Would Like to Meetcaracter
Favorite Musiceminem
Favorite TV Showseurovision
Favorite Booksonore de balzak
Favorite Foodpizza,cocacola,ice cream.......
Favorite Placesdubaynparisnrio de zeneiro
Life Goalsto be happy
kristian , 22, Male seeking Female, Shkoder, AL
Favorite MusicMetallica, Michael Jackson, Eminem, Black Eyed Peas, Florida
diti , 24, Male seeking Female, Shkoder, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesFootball
Favorite MusicEminem, 2-Pac, Ritmi i Rrugës, Etno Engjujt, Gold AG
Favorite TV ShowsBig Brother Albania, Kafeneja Jonë seriali më humoristik në Kosovë
ervisi , 28, Male seeking Female, Shkoder, AL
Favorite Foodfish
ximi , 33, Male seeking Female, Shkoder, AL
Besim , 49, Male seeking Female, Shkoder, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesSport
Favorite Music171 EvoLuTion ( Hip Hop & Rap ), Zajmina Vasjari, BIG Lion rapper
Favorite MoviesRastësisht të Dashur, тє ∂υα ѕнυмє....♥, film.al, DASHURIA MBI GJITHCKA, FuCk FuCk LoVee

By Ethnicity
By Religion
By Languages
English (15)
Italian (10)