Online Speed Dating » Singles in Durresi, Albania

Singles in Durresi, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
kastriot , 22, Male seeking Female, Durresi, AL
James Berisha , 27, Male seeking Female, Durresi, AL
lushi haradini , 30, Male seeking Female, Durresi, AL
Hobbies / Interests / Activitieslushi besa
Favorite TV ShowsJETA OSH QEF
Favorite MoviesBoyka: Undisputed IV, mehmet kosovari, 2012, Dashuri dhe Kenaqesi, Jet Lee
Favorite Booksfati im
Where You Were RaisedFushticë E Epërme
Angelinos , 32, Male seeking Female, Durresi, AL
Political Affiliation/././././.../././././././.
Who I Would Like to Meet.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Where You Were Raised...........................
Others Noticeprshendetje te gjitheve nga shqiperia
Life Goalserererererer
Kosovo , 30, Male seeking Female, Durresi, AL
SoNiGOTR , 22, Male seeking Female, Durresi, AL
More About Mel am 17 old years . l am a otr boy . my name is SoNi_G . Keshtu me therrasin me se shumti ne shoqerine time. kaq.................... OTR 4life
Hobbies / Interests / Activitiesin high school make new frends
Favorite Musicotr & duble gg n4 life
Favorite TV ShowsNothing
Favorite Moviesshum sene
Favorite Booksshum sene
Favorite Quotes
Where You Were Raisedatgfgjsfj
Others Noticedo you won't too come too the party today?????
besi besi , 23, Male seeking Female, Durresi, AL
ilir , 39, Male seeking Female, Durresi, AL
Favorite MusicZajmina Vasjari, Gold AG, Anahi
Friday or Saturday Nights Iin prishtina
salih , 42, Male seeking Female, Durresi, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesLiverpool F.C., Football
Political Affiliationi pavarur
Favorite TV ShowsNuk Shtyhet Jeta Pa Femra. . ., Proud to be Albanian, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", Kafeneja jone, Big Brother Albania, PORTOKALLI, Kosova MTV, EZEL, ZICO TV, BigBrother3, JETA OSH QEF, Flej.......FLej.....
Favorite Booksஜ-Për Humor Dhe Dashuri Si Ne Shqiptarët Ska Njeri-ஜ, "Gallat fare", Tema +18, Shijoje Jeten, " O Plesht ", Ndodh √, My Life, Dedikim per ty, Unë, Loti dhe Vetmia, Unë, Loti dhe Vetmia, Shoqeria E Vertete . . ., Jam As, Kam Klas, Po Me Shave Te Godas, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, Kurr s'kam per te derdh lot sepse dashuria esht kot., Kurr s'kam per te derdh lot sepse dashuria esht kot., Just FuN jUSt Relax <3, Saga is the best damn thing i've ever read, Ktu thuhen gjonat troç., poezi romantike, Poezi dashurie, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., Muhabet per Qef, " Shprehje Të Bukura Për Dashurinë ", Poezit Me Te Bukura!, Daut Demaku, ♥NeSe PeR BoTeN SjE AsGjE ,Je GjiTh BoTa PeR DiKe ^_^♥, Marinela Reka, Ahmet Murati
Where You Were RaisedGjilan
muharrem , 52, Male seeking Female, Durresi, AL
Where You Were Raisedhello

By Ethnicity
By Religion
By Languages