Online Speed Dating » Singles in Skenderaj, Albania » Page - 2

Singles in Skenderaj, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
visar , 19, Male seeking Female, Skenderaj, AL
Hobbies / Interests / Activitiesa i shtine hunt edhe ti pak a?, Spo ngaj n`Ed.Fizike e po ngaj mas teje :A, tii se din sa shumm tduuu♥.., ‎- m;kqyri e kqyra m;keshi si kesha:P, a e din qa? MYTU !!:|, ty tkom loqk :), Te na ni sen dallohet,profi kqyret nuk ngohet,bon zhurum kujna ti qohet,qe osht nklas aj nuk hetohet(A) k.z, A je loqk vet kshtu a shkon naj far kursi, Bie bor fjolla fjolla,ishalla neser kallet shkolla...!, femna me 10 djem = kurv , djali me 10 femna pidh none, Kujna bre ti zemren , a di se ta ha loqken more !, E dashur matematike .. rritu dhe meso ti zgjidhesh vet problemt e tua ;P, ` Sa keq me dasht dikon , edhe mos me mujt mi fol .!!, Spo ngaj n`Ed.Fizike e po ngaj mas teje :A, tii se din sa shumm tduuu♥..
Favorite TV ShowsJETA OSH QEF, Proud to be Albanian, Kuize futbolli, EZEL, Kafeneja jone, One Tree Hill, SHQIPERIA IME, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", Gymysh - Dashuri e Vertet, ♥.♥.♥.♥....poezi dashuri vetem per ty♥.♥.♥.♥., Big Brother Albania
Favorite MoviesLinket me te bukura do ti gjeni vetem ketu, Ti Do Jesh Gjithmon Ne Zemren Time . . . ''Te Dua'', Sandokan, French Kiss, Ashley Tisdale, Megan Fox, !! ...SiKuR PuThi QieLLi ToKen...!!, ٠ • • Sekretet e Dashuris • • ٠, E sikur ta dije qe te dua shum, (✿◕‿◕)иєνєʀ sɑγ иєνєʀ(◕‿◕✿), Fashion, 成龍 Jackie Chan, nje puthje per ty, Rastësisht të Dashur
Where You Were RaisedSkenderaj

By Ethnicity
By Religion
By Languages