Online Speed Dating » Singles in Skenderaj, Albania » Page - 2

Singles in Skenderaj, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
jeton , 24, Male seeking Female, Skenderaj, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesBodybuilding
Favorite MusicShpresim Lugja, Gold AG, Veshja ma e mir, Noizy OTR, RissiT Ma te FundiT ne Show Bizin VenDooR, Justin Bieber in Kosovo, Britney Spears, VALENTINA RAMA, BimBimma, Ronela Hajati, Ashley Tisdale in Kosovo, Sa fansa ka Unikkatili.
Favorite TV ShowsBig Brother Albania, SHQIPERIA IME, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", ♥ JETMIRI ♥, APARTAMENTI 2XL
Favorite BooksCte Bej Qe Te Dua ?, Unë, Loti dhe Vetmia, Unë, Loti dhe Vetmia, Ndodh √, Makina qe ju pershtatet, Zbulo se kush viziton profilin tend [> Funksionon 100%<], Just FuN jUSt Relax <3, Jam As, Kam Klas, Po Me Shave Te Godas, Dedikim per ty, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, Shoqeria E Vertete . . ., ZeMeR E HaPuR, DASHURIA MBI GJITHCKA, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., Familja Dhe Shoqeria, Love Test, Jeta Edhe Pa Ty Vazhdon.
Where You Were RaisedSkënderaj
kushtrim , 22, Male seeking Female, Skenderaj, AL
Political AffiliationPDK
Favorite TV ShowsSg1, Borat's Television Programme
Favorite BooksDAS BILDNIS DES DORIAN GREY, Ata qe zihen duhen me shume ♡, ●_cяαzу тιмє'ѕ_●
Favorite QuotesI vogel,i vogel veq ..... e madh.
Others NoticeIM A CUTE ONE
SecretI HAVE SUPER POWER LIKE SUPERMAN
visar , 20, Male seeking Female, Skenderaj, AL
Hobbies / Interests / Activitiesa i shtine hunt edhe ti pak a?, Spo ngaj n`Ed.Fizike e po ngaj mas teje :A, tii se din sa shumm tduuu♥.., ‎- m;kqyri e kqyra m;keshi si kesha:P, a e din qa? MYTU !!:|, ty tkom loqk :), Te na ni sen dallohet,profi kqyret nuk ngohet,bon zhurum kujna ti qohet,qe osht nklas aj nuk hetohet(A) k.z, A je loqk vet kshtu a shkon naj far kursi, Bie bor fjolla fjolla,ishalla neser kallet shkolla...!, femna me 10 djem = kurv , djali me 10 femna pidh none, Kujna bre ti zemren , a di se ta ha loqken more !, E dashur matematike .. rritu dhe meso ti zgjidhesh vet problemt e tua ;P, ` Sa keq me dasht dikon , edhe mos me mujt mi fol .!!, Spo ngaj n`Ed.Fizike e po ngaj mas teje :A, tii se din sa shumm tduuu♥..
Favorite TV ShowsJETA OSH QEF, Proud to be Albanian, Kuize futbolli, EZEL, Kafeneja jone, One Tree Hill, SHQIPERIA IME, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", Gymysh - Dashuri e Vertet, ♥.♥.♥.♥....poezi dashuri vetem per ty♥.♥.♥.♥., Big Brother Albania
Favorite MoviesLinket me te bukura do ti gjeni vetem ketu, Ti Do Jesh Gjithmon Ne Zemren Time . . . ''Te Dua'', Sandokan, French Kiss, Ashley Tisdale, Megan Fox, !! ...SiKuR PuThi QieLLi ToKen...!!, ٠ • • Sekretet e Dashuris • • ٠, E sikur ta dije qe te dua shum, (✿◕‿◕)иєνєʀ sɑγ иєνєʀ(◕‿◕✿), Fashion, 成龍 Jackie Chan, nje puthje per ty, Rastësisht të Dashur
Where You Were RaisedSkenderaj

By Ethnicity
By Religion
By Languages