Online Speed Dating » Singles in Pristina, Serbia » Page - 5

Singles in Pristina, Serbia are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
agronn , 44, Male seeking Female, Pristina, RS
Political AffiliationLiberal Affiliation
Favorite MusicRock Pop Music
Favorite TV Showsmusic shows, Cosby Show
Favorite MoviesDramatic Movies
Favorite BooksAlchemist
Favorite Quotesfrom a movie
Skills/Talentsart
Favorite Foodchicken
Favorite Placesaegyptian pyramides
Subjects You Think Aboutluck in life
Friday or Saturday Nights Ibudha bar
Life Goalsto have a healthy long and right life
Secreta desire to kill off loneliness
gjino , 38, Male seeking Female, Pristina, RS
Favorite MusicMalësori, Albulena Ukaj, Arta Bajrami, Ivete Sangalo
Favorite BooksRomanet
Patrick , 59, Male seeking Female, Pristina, RS
Where You Were RaisedAll around the world.
Others NoticeSense of humour.
fatmir , 29, Male seeking Female, Pristina, RS
driton , 20, Male seeking Female, Pristina, ME
Hyseni , 40, Male seeking Female, Pristina, AU
Senada , 63, Female seeking Male, Pristina, RS
stubla , 45, Male seeking Female, Pristina, RS
Favorite MusicCiljeta Xhilaga, Elita 5, Ornela Nela, "muzika tallava gjigandet", Eh Sikur 。。。, Big Basta, Ronela Hajati, Mc Kresha - OFFICIAL Page, ELVANA GJATA, Adelina Tahiri, "tallavaja ta zgjat jeten", » Je Mendimi im i parë . . ., » Je Mendimi im i parë . . ., Aferdita Dreshaj, Kaltrina Selimi, Leonora Jakupi, Seka Aleksic, Eldar & Nigar Official - Azerbaijani entry to Eurovision 2011, Beliebers hermosillo, V-Albo, ς੭ __LoVe ThE wAy YoU lOvE mE__ ς੭
Favorite TV ShowsNuk Shtyhet Jeta Pa Femra. . ., Fatmagül'ün Suçu Ne
Favorite MoviesO shpirt.te duaaa, (✿◕‿◕)иєνєʀ sɑγ иєνєʀ(◕‿◕✿), Shtatë ditët dhe shtatë qiejt e namazit, Thenie Nga EZEL, Qajm Halle (500 Lek Ora), Shikoo, Yllka Gashi, nje puthje per ty
Favorite BooksGjithshka +18, Only House Music, "Gallat fare", My Life, Tema +18, Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", | Fjalë Të Arta |, , Ktu thuhen gjonat troç.
Where You Were RaisedPrishtinë
koha , 51, Male seeking Female, Pristina, RS
More About Mefjala,mendimi dhe puna-atribute jetsorernNjeriu n jet,punon e vepron pr nj t'neserme q e do.rnPo ndr shtigje t'jets jo rrall pendohet.udi sa vuajtje e mundime i duron e jets nuk i dorzohet...
Political AffiliationInteresi Kombtar-mbi të gjitha.Balli Kombtar.Kush më të mirë se ata....
Favorite BooksDaut Demaku
Favorite QuotesDuhet shrytëzuar mirë kohën se jeta nga koha përbëhetrnMendo gjatë,fol shkurt,bind argumentueshëm.
Tarum , 64, Male seeking Female, Pristina, RS
Dating StatusAdventurous
Where You Were RaisedKosovska Mitrovica
Friday or Saturday Nights IFriday

By Ethnicity
By Religion
By Languages
English (21)
Other (15)