Online Speed Dating » Singles in Prishtine, Serbia » Page - 5

Singles in Prishtine, Serbia are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
arjan ahmeti , 31, Male seeking Female, Prishtine, RS
Where You Were Raisedoooooooooo
Others Noticepershendetje
Ardi1 , 31, Male seeking Female, Prishtine, RS
Faik , 43, Male seeking Female, Prishtine, RS
billy , 37, Male seeking Female, Prishtine, RS
More About Mewriter
Political Affiliationliberal
Who I Would Like to Meetromance
Favorite TV ShowsFraggel Rock
Favorite MoviesComedy
Favorite Booksnewspaper
Where You Were Raisedpristina
Others Noticeromantic person
Favorite Foodpasta
Favorite Placeslondon
rini , 27, Male seeking Female, Prishtine, AL
valon , 30, Male seeking Female, Prishtine, RS
keqolli indrit , 20, Male seeking Female, Prishtine, RS
Hobbies / Interests / Activitiesquizzes, Gines
Political Affiliationvv - vetvendosje
Favorite TV ShowsNuk Shtyhet Jeta Pa Femra. . ., Proud to be Albanian, Gymysh - Dashuri e Vertet, Kafeneja jone, JETA OSH QEF, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", Flej.......FLej.....
Favorite Movies♥ Puthje ♥ Perqafime ♥, PUTHJE VETEM PER TY, Hajgare Pa Kufi, • . . Mbreti I Kaosit • . ., Rastësisht të Dashur, Qajm Halle (500 Lek Ora), E sikur ta dije qe te dua shum, Stop Dhunes ndaj Femijeve, (✿◕‿◕)иєνєʀ sɑγ иєνєʀ(◕‿◕✿), Kuesh ? Hiq Kuesh , Qysh bre se Keni Shti Kueshen N'10shee ?, Shikoo, Ti + Une = 1, Ti + Une = 1
Favorite BooksZEMRA IME RREH VETEM PER TY, Melodit e Jetes, Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Tema +18, ஜ-Për Humor Dhe Dashuri Si Ne Shqiptarët Ska Njeri-ஜ, Melody Of Love, My Life, Dedikim per ty, Just FuN jUSt Relax <3, Ndodh √, Plaget e Jetes, Rinia Forum, poezi romantike, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., Une + Ti = Vetem Dashuri, Une + Ti = Vetem Dashuri, Poezi dashurie, Poezit Me Te Bukura!, Jam As, Kam Klas, Po Me Shave Te Godas, Shijoje Jeten, , >poezi NGA Zemera<, Ktu thuhen gjonat troç., ,
Favorite Quoteshej
Where You Were RaisedMitrovicë
Nehat , 25, Male seeking Female, Prishtine, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesRacing, Laptop, Orbit Gum
Favorite MusicMe syte e shpirtit, Pse 1? Po Sa? 2!! Pse 2? Po Se Jemi Cift . ., Pak Nga Te Gjitha, Backstreet Boys, My Music, Only House Music ™, Eni Koci, Rovena Stefa
Favorite TV ShowsProud to be Albanian, Nuk Shtyhet Jeta Pa Femra. . ., "Vajza me e bukur & Djali me simpatik"
Favorite Booksஜ-Për Humor Dhe Dashuri Si Ne Shqiptarët Ska Njeri-ஜ, Just FuN jUSt Relax <3, Ndodh √, Dashuri DHee SHoqeri, Per Ty Engjelli Im . . Bej Gjithcka, Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Qeshtje Kohe . . ., ★ Sikur Cdo Enderr E Bukur Te Kthehej Ne Realitet ★, Kurr s'kam per te derdh lot sepse dashuria esht kot., Kurr s'kam per te derdh lot sepse dashuria esht kot., Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, " O Plesht ", poezi romantike, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., Poezi dashurie, ღ ღ Sikur Te Ishe e Imja ღ ღ, Zemra e motres ne zemren e vellajit, Shoqeria E Vertete . . ., Jam As, Kam Klas, Po Me Shave Te Godas
Where You Were RaisedPrishtinë
kastrati , 34, Male seeking Female, Prishtine, RS
edmond40 , 39, Male seeking Female, Prishtine, RS

By Ethnicity
By Religion
By Languages
English (53)
Other (19)