Online Speed Dating » Singles in Kosova, Albania » Page - 3

Singles in Kosova, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
Dibran Tahiri , 29, Male seeking Female, Kosova, AL
Political AffiliationLDK
Favorite MusicMe syte e shpirtit, Pak Nga Te Gjitha, Elita 5, Zoti KriJoi Dashurin, ne e ShiJojm aTë, » Je Mendimi im i parë . . ., » Je Mendimi im i parë . . ., Qesh edhe Ti., Po Boni Mo Qef, rihana fenty, Bieber Justin, Dhurata Ahmetaj, Remzie Osmani, Drenusha Latifi, Labinot Tahiri - LABI, Tafil Kurtishi Tili, Sk3rdi G.R.B, O sa mirë me qenë Shqiptar !, how could an angel broke my heart!!!
Favorite TV ShowsJETA OSH QEF, Big Brother Albania, Proud to be Albanian, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", Thenie te mencura,barcaleta dhe poezi dashurie., SHQIPERIA IME
Favorite MoviesFilma Me Titra Shqip | InfoShqip.al, Fjale Zemre, ~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, ~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, Rastësisht të Dashur, ♥ Puthje ♥ Perqafime ♥, ' Single ', Eh Sikur 。。。, I Love Twilight, Kohe Leshi., Kohe Leshi., ' ' JeTa Hidhur ' ', Cdo gje ka nje Fund, Cdo gje ka nje Fund, Cdo gje ka nje Fund, Te kemi shendet dhe internet se te tjerat vijne vet., <>, Histori Dashurie, ٠ • • Sekretet e Dashuris • • ٠, '' Shprehjet me te bukura te filmave '', Kenan Imirzalioglu, Mirlinda Bajralia
Favorite BooksShprehje dhe Thënie, Shprehje sa 1000 fjale, | Fjalë Të Arta |, Unë, Loti dhe Vetmia, Unë, Loti dhe Vetmia, Just FuN jUSt Relax <3, Ndodh √, Jam As, Kam Klas, Po Me Shave Te Godas, Dedikim per ty, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, Shoqeria E Vertete . . ., Tema +18, Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Poezi dashurie, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., poezi romantike, Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Qeshtje Kohe . . ., Poezit Me Te Bukura!, Thënje të shpirtit, Kosova është Shqipëri / Kosova is Albania
Where You Were RaisedMushtishtë
berisha , 23, Male seeking Female, Kosova, AL
rexhepshala , 43, Male seeking Female, Kosova, AL
Favorite MoviesRastësisht të Dashur, ♥ Puthje ♥ Perqafime ♥
Blinart Shala , 20, Male seeking Female, Kosova, AL
Where You Were Raisedb
Arben Gashi , 22, Male seeking Female, Kosova, AL
bass , 35, Male seeking Female, Kosova, AL
nina , 25, Female seeking Female, Kosova, AL
fitim , 35, Male seeking Female, Kosova, AL
bashim , 24, Male seeking Female, Kosova, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesPing Pong, plej stejshen, Futboll, Student
Political AffiliationLDK
Favorite MusicTa Du Zemren, Son Paul, Tina Turner, *Tina Turner*, Rimat e GOLD AGES, Kaltrina Selimi, Shakira, Eminem, Beyoncé
Favorite TV ShowsFlej.......FLej....., Oxygen Show, Besim Dina
Favorite MoviesHajgare Pa Kufi, O shpirt.te duaaa, 李连杰 Jet Li
Favorite BooksAta qe zihen duhen me shume ♡, Faleminderit Që Ekziston, Drita E Zemres, Kuran, Te kAm DaShUr Te DuA dHe Do Te Te DuA pErGjItHmOn, Poezit Me Te Bukura!
Favorite Quotespun pun nat e dit qe te shohim pakes drit
Where You Were RaisedPrishtinë
SHPETIMI , 31, Male seeking Female, Kosova, AL

By Ethnicity
Asian (14)
Other (30)
By Religion
By Languages
English (44)
German (15)
Other (22)