Online Speed Dating » Singles in Kosova, Albania » Page - 2

Singles in Kosova, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
aziz , 42, Male seeking Male, Kosova, AL
bujar , 19, Male seeking Male, Kosova, AL
Favorite MusicGjira
Skills/Talentsfootboll
kushtrim , 23, Male seeking Female, Kosova, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesIm a Muslim & Im Proud
Political Affiliationasjna sen nuk po vyn kret rrenca aaaaaaaaaiiiiiiiiii
Favorite TV ShowsSpongeBob SquarePants, REBELDE, Kafeneja jone, Proud to be Albanian, JETA OSH QEF, Flej.......FLej....., APARTAMENTI 2XL
Favorite Books♥♥♥1 Pyetje Zemres♥♥♥, Poezit Me Te Bukura!, MARSHI I NJË LUFTËTARI
Where You Were RaisedPrishtinë
hazir azemi , 46, Male seeking Female, Kosova, AL
engjull , 28, Male seeking Female, Kosova, AL
Favorite MusicTeuta Selimi, genta ismajli, Muzika Popullore ???, Leonora Jakupi, Belinda, Belinda, belinda!!!!!
Favorite TV ShowsMa Famille d'abord
Florent , 27, Male seeking Female, Kosova, AL
Others Noticehello
Favorite Placess
imer , 21, Male seeking Female, Kosova, AL
tikiii , 34, Male seeking Female, Kosova, AL
Dibran Tahiri , 29, Male seeking Female, Kosova, AL
Political AffiliationLDK
Favorite MusicMe syte e shpirtit, Pak Nga Te Gjitha, Elita 5, Zoti KriJoi Dashurin, ne e ShiJojm aTë, » Je Mendimi im i parë . . ., » Je Mendimi im i parë . . ., Qesh edhe Ti., Po Boni Mo Qef, rihana fenty, Bieber Justin, Dhurata Ahmetaj, Remzie Osmani, Drenusha Latifi, Labinot Tahiri - LABI, Tafil Kurtishi Tili, Sk3rdi G.R.B, O sa mirë me qenë Shqiptar !, how could an angel broke my heart!!!
Favorite TV ShowsJETA OSH QEF, Big Brother Albania, Proud to be Albanian, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", Thenie te mencura,barcaleta dhe poezi dashurie., SHQIPERIA IME
Favorite MoviesFilma Me Titra Shqip | InfoShqip.al, Fjale Zemre, ~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, ~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, Rastësisht të Dashur, ♥ Puthje ♥ Perqafime ♥, ' Single ', Eh Sikur 。。。, I Love Twilight, Kohe Leshi., Kohe Leshi., ' ' JeTa Hidhur ' ', Cdo gje ka nje Fund, Cdo gje ka nje Fund, Cdo gje ka nje Fund, Te kemi shendet dhe internet se te tjerat vijne vet., <>, Histori Dashurie, ٠ • • Sekretet e Dashuris • • ٠, '' Shprehjet me te bukura te filmave '', Kenan Imirzalioglu, Mirlinda Bajralia
Favorite BooksShprehje dhe Thënie, Shprehje sa 1000 fjale, | Fjalë Të Arta |, Unë, Loti dhe Vetmia, Unë, Loti dhe Vetmia, Just FuN jUSt Relax <3, Ndodh √, Jam As, Kam Klas, Po Me Shave Te Godas, Dedikim per ty, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, Shoqeria E Vertete . . ., Tema +18, Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Poezi dashurie, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., poezi romantike, Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Qeshtje Kohe . . ., Poezit Me Te Bukura!, Thënje të shpirtit, Kosova është Shqipëri / Kosova is Albania
Where You Were RaisedMushtishtë
berisha , 23, Male seeking Female, Kosova, AL

By Ethnicity
Asian (14)
Other (30)
By Religion
By Languages
English (44)
German (15)
Other (22)