Online Speed Dating » Singles in Kosova e Madhe, Albania » Page - 5

Singles in Kosova e Madhe, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
granitiraqi123 , 21, Male seeking Male, Kosova e Madhe, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesPoker, Football, GTA: Vice City
Favorite TV ShowsKlubi i mëngjesit, PORTOKALLI, Nuk Shtyhet Jeta Pa Femra. . ., Thenie te mencura,barcaleta dhe poezi dashurie., Top Gear, Kafeneja jone, Flej.......FLej....., SHQIPERIA IME, Proud to be Albanian, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", Big Brother Albania Live, ballkanika music, Big Brother Albania 5, Big Brother Albania, T'kam Shpirt
Favorite MoviesColombiana, (✿◕‿◕)иєνєʀ sɑγ иєνєʀ(◕‿◕✿), Avatar, Shprehjet më të bukura të Filmave Vizatimorë, ♥ Puthje ♥ Perqafime ♥, PUTHJE VETEM PER TY, тє ∂υα ѕнυмє....♥, Gabon. . . Meson . . . Rritesh. . . Ndryshon . . ., Hajgare Pa Kufi, • . . Mbreti I Kaosit • . ., Rastësisht të Dashur, ' Single ', ~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, ~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, AlbFilm l Filma me Titra Shqip, Besart Berisha, Dhimbje Koke ?! Pagjumësi ?! Keni Rënë Në Dashuri. . ., ٠ • • Sekretet e Dashuris • • ٠, Kuesh ? Hiq Kuesh , Qysh bre se Keni Shti Kueshen N'10shee ?, Shikoo, Selena Gomez, '' Shprehjet me te bukura te filmave '', Yllka Gashi, Ti + Une = 1, Ti + Une = 1, ' ' JeTa Hidhur ' ', Qajm Halle (500 Lek Ora), Te kemi shendet dhe internet se te tjerat vijne vet., E sikur ta dije qe te dua shum, V-Vetvendosje, My Country Fan Club
Favorite BooksGjithshka +18, Melodit e Jetes, Tema +18, Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Poezit Me Te Bukura!, Poezi Te Bukra Dashurie, "Gallat fare", Dashuria Vret Me Shum Se Plumbi, Shijoje Jeten, Shprehje sa 1000 fjale, | Fjalë Të Arta |, My Life, Just FuN jUSt Relax <3, Shoqeria E Vertete . . ., Ndodh √, Jam As, Kam Klas, Po Me Shave Te Godas, Shiko, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, ஜ-Për Humor Dhe Dashuri Si Ne Shqiptarët Ska Njeri-ஜ, , Rinia Forum, Plaget e Jetes, Ktu thuhen gjonat troç., !!!!!<3 <3 JUST FOR FUN <3<3 !!!!!, Une Te Dua, Te Kam Xhan Por Nuk Te Dua, >poezi NGA Zemera<, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., HUMOR PA KUFI, ,
sabedin , 28, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
ceti , 34, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
Political AffiliationPDK
Favorite MusicSadie Zharki, F-Ton, Bukuroshet e Kosoves ಌ, genta ismajli, Shakira, Leonora Jakupi, Duffy aka dafina zeqiri, Adelina Tahiri
Favorite MoviesBoyka, nje puthje per ty, Yllka Gashi, My Country Fan Club, Megan Fox
Favorite BooksPoezit Me Te Bukura!
Favorite Quotesmuzik rok pop futbol tajfoo alpinist etj....
abedin , 30, Male seeking Male, Kosova e Madhe, AL
Haxhi Morina , 25, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
Dating Statusich bin
Favorite MusicTi Amo Pero', genta ismajli, Nora Istrefi
Favorite MoviesSara, Nikita Cruz
Favorite BooksEma Arius
Where You Were Raiseddu
Others Noticeich
Favorite Foodhallo
Favorite Placeshallo
arbnor gashi , 21, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
mani shtavica , 37, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesAddidas, Loqk,Zemmer,Shpirt,Jett,Ajrr,LLokumm,Sheqeerr,QokooLLadd,Dredhhz,TdduuShummm...(L)(L)(L)., Pizza, Comments
Favorite TV ShowsDafina Zeqiri & B-Genius, Shpija e Kosovës, Naruto, "Prive - KlanKosova", Big Brother Albania, Nuk Shtyhet Jeta Pa Femra. . ., "Vajza me e bukur & Djali me simpatik"
Favorite MoviesJumper, Tom & Jerry, Gladiator, • . . Mbreti I Kaosit • . ., тє ∂υα ѕнυмє....♥, Rastësisht të Dashur, Scusa ma ti chiamo amore, Filma Me Titra Shqip | InfoShqip.al, ' Single ', ♥ тι נє ριтι ιмє ♥, Evo 7 načina kako da se vaša simpatija zaljubi u vas., Dashuro por kurre mos lendo, Chicas Sexis De Argentina, Angelina Jolie fans', 7 shtatori, Will Smith, '' Shprehjet me te bukura te filmave '', Al Pachino, Thenie Nga EZEL, Histori Dashurie, Qajm Halle (500 Lek Ora), Dashuri dhe Kenaqesi, Jetoj per ty engjelli im, MAITE PERRONI, ••٠˙''Te Vuash Ne Heshtje''.˙٠••
Favorite BooksShqip Të Dua, Zemra ime buzeqesh kur te shikon ty, Nje Nate Me Hene, Shqiptarët √, Dashuri DHee SHoqeri, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, Kurr s'kam per te derdh lot sepse dashuria esht kot., Kurr s'kam per te derdh lot sepse dashuria esht kot., DaSHurIA e VERteT, Te Dua Deri Sa Vdekja Te Na Ndaje, Puthjen femres mos ja kerko por rrembeja se nuk te thot kurr jo, kiss kiss pa te bo piss hihihi, Ata qe zihen duhen me shume ♡, Fjalët Pa Shpjegim, Oops
Where You Were RaisedRahovec
muhamet , 23, Male seeking Male, Kosova e Madhe, AL
valon , 26, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
ramoss , 25, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL

By Ethnicity
By Religion
By Languages