Online Speed Dating » Singles in Kosova e Madhe, Albania » Page - 4

Singles in Kosova e Madhe, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
eyeblue , 22, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesPole dancing, Model
Political Affiliationrrall me tetan e shpesh me asnja
Favorite TV ShowsBig Brother Albania 5, Flej.......FLej....., Shpija e Kosovës 2, JETA OSH QEF
Favorite MoviesKenan Imirzalioglu, Yllka Gashi, Fakte për Halil Budakovën
Favorite QuotesMos ban plan ne jet jeta plane nuk njeh
Where You Were RaisedPrizren
sabi , 34, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
manti222 , 33, Male seeking Male, Kosova e Madhe, AL
Political AffiliationLDK
Favorite MusicAll is LOVE, El Boyy
Favorite TV Shows"Vajza me e bukur & Djali me simpatik"
Favorite MoviesEdonna Zyberi, Megan Fox
Favorite BooksZona Erotike, Zona Erotike
Favorite Quoteste dashurosh esht merit por te tallesh me dashuri esht krim sepse dashuria etregon karakterin dhe gjendjen shpirtrore te njeriut
italija vogel , 28, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
arbi , 27, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
nowii , 22, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
Dating Statusnowi
Who I Would Like to MeetUrime 100 Vjet Shtet
besim , 29, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
Where You Were Raisedbesim
Others Noticeplesa
Agron , 44, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
Favorite Musictung
Where You Were Raisedtung
Favorite Foodtung
muhamer , 37, Male seeking Female, Kosova e Madhe, AL
Others Noticetubi e gute gerll
Favorite Fooddessert
granitiraqi123 , 20, Male seeking Male, Kosova e Madhe, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesPoker, Football, GTA: Vice City
Favorite TV ShowsKlubi i mëngjesit, PORTOKALLI, Nuk Shtyhet Jeta Pa Femra. . ., Thenie te mencura,barcaleta dhe poezi dashurie., Top Gear, Kafeneja jone, Flej.......FLej....., SHQIPERIA IME, Proud to be Albanian, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", Big Brother Albania Live, ballkanika music, Big Brother Albania 5, Big Brother Albania, T'kam Shpirt
Favorite MoviesColombiana, (✿◕‿◕)иєνєʀ sɑγ иєνєʀ(◕‿◕✿), Avatar, Shprehjet më të bukura të Filmave Vizatimorë, ♥ Puthje ♥ Perqafime ♥, PUTHJE VETEM PER TY, тє ∂υα ѕнυмє....♥, Gabon. . . Meson . . . Rritesh. . . Ndryshon . . ., Hajgare Pa Kufi, • . . Mbreti I Kaosit • . ., Rastësisht të Dashur, ' Single ', ~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, ~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, AlbFilm l Filma me Titra Shqip, Besart Berisha, Dhimbje Koke ?! Pagjumësi ?! Keni Rënë Në Dashuri. . ., ٠ • • Sekretet e Dashuris • • ٠, Kuesh ? Hiq Kuesh , Qysh bre se Keni Shti Kueshen N'10shee ?, Shikoo, Selena Gomez, '' Shprehjet me te bukura te filmave '', Yllka Gashi, Ti + Une = 1, Ti + Une = 1, ' ' JeTa Hidhur ' ', Qajm Halle (500 Lek Ora), Te kemi shendet dhe internet se te tjerat vijne vet., E sikur ta dije qe te dua shum, V-Vetvendosje, My Country Fan Club
Favorite BooksGjithshka +18, Melodit e Jetes, Tema +18, Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Poezit Me Te Bukura!, Poezi Te Bukra Dashurie, "Gallat fare", Dashuria Vret Me Shum Se Plumbi, Shijoje Jeten, Shprehje sa 1000 fjale, | Fjalë Të Arta |, My Life, Just FuN jUSt Relax <3, Shoqeria E Vertete . . ., Ndodh √, Jam As, Kam Klas, Po Me Shave Te Godas, Shiko, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, ஜ-Për Humor Dhe Dashuri Si Ne Shqiptarët Ska Njeri-ஜ, , Rinia Forum, Plaget e Jetes, Ktu thuhen gjonat troç., !!!!!<3 <3 JUST FOR FUN <3<3 !!!!!, Une Te Dua, Te Kam Xhan Por Nuk Te Dua, >poezi NGA Zemera<, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., HUMOR PA KUFI, ,

By Ethnicity
By Religion
By Languages
English (24)
German (13)