Online Speed Dating » Singles in Elbasan, Albania » Page - 5

Singles in Elbasan, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
mario , 22, Male seeking Female, Elbasan, AL
More About Medy
Political Affiliationdr
Who I Would Like to Meetdrt
Favorite MusicSe7en Thailand
Favorite TV ShowsSex and the City
Favorite MoviesSe graba con su novia y lo sube a internet!
Favorite BooksSe di ti e di.
Favorite Foodyes i do
Favorite Placeshfh
Life Goalstry
klementi , 32, Male seeking Female, Elbasan, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesBugatti Veyron, Ronaldo
Political AffiliationOther (Socialist Party)
Favorite MusicEh Sikur 。。。, Rita Ora, Me syte e shpirtit, Zajmina Vasjari, Country, Adele, » Je Mendimi im i parë . . ., » Je Mendimi im i parë . . ., Shakira, Michael Jackson, Albanian Music, metalika, Bad Romances, RockZone
Favorite TV ShowsTop Gear, OPINION TV KLAN, SHQIPERIA IME, Big Brother Albania 5 Fun-Club, Uomini e donne, Big Brother Albania, Proud to be Albanian
Favorite Movies• . . Mbreti I Kaosit • . ., Gabon. . . Meson . . . Rritesh. . . Ndryshon . . ., Familja Mbi T'gjitha, <>, Sketch Your Photo, Qajm Halle (500 Lek Ora), E sikur ta dije qe te dua shum, Te kemi shendet dhe internet se te tjerat vijne vet., Will Smith, (✿◕‿◕)иєνєʀ sɑγ иєνєʀ(◕‿◕✿), John Belushi, Cartoonize Your Photo
Favorite Books~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, ஜ-Për Humor Dhe Dashuri Si Ne Shqiptarët Ska Njeri-ஜ, ZEMRA IME RREH VETEM PER TY, Tema +18, Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", Te Kam Dashur . . . Te Dua . . . Do Te Te Dua . . ." Gjithmon ", "Gallat fare", My Life, Just FuN jUSt Relax <3, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, Dedikim per ty, Jetoj me Kujtimin tend !!, poezi romantike, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., HUMOR PA KUFI, Thenie Te Pavdekshme
Where You Were RaisedElbasan, Albania
isabedin , 42, Male seeking Female, Elbasan, AL

By Ethnicity
By Religion
By Languages
English (16)