Online Speed Dating » Singles in Tirana, Albania » Other » Page - 2

Singles in Tirana, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
top , 29, Male seeking Female, Tirana, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesNew Super Mario Bros. Wii, Duck Hunt, Dofus, Baseball
Favorite TV ShowsMediaset MotoGP, RAI DA' BUNI, Muzik+
Where You Were RaisedTirana, Albania
nexhmi , 55, Male seeking Female, Tirana, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesBusiness management, Everything, Football
Political AffiliationLidhja Demokratike e Kosoves eshte e para (LDK)
Favorite MoviesDead End, The Godfather, The Football Factory, Action, Lavrenti Lopes, Jamie Bernadette, Ta Duam Allahun, Jamie Bernadette
Favorite BooksOne Minute Manager, Pse shqiptaret Skan Mend, Irma Kurti
Where You Were RaisedPrishtinë
pasticjeri , 28, Male seeking Female, Tirana, AL
Dating Statuspop
Others Noticepershendetje .besoj te bej te pamunduren te kalojme mir.puc
john , 24, Male seeking Female, Tirana, AL
Favorite TV ShowsWalking Dead
Favorite MoviesComedy, horror, Sci-Fi Movies
Favorite Placesusa
gevi18 , 36, Male seeking Female, Tirana, AL
qendrim , 30, Male seeking Female, Tirana, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesPlayStation 3, Skateboarding, New Year's Day, a pot pagun najkush me mi bajt gajlet a ?, qu se banka jem o:Z po se baba ta ka ble ty po:P, Khaa na shkoj jeta nShkoll!, Tdutdutdutdutdutdutdutdutdutdutdutdutdu<3<3!!, tkom loqk perqefi♥, Illuminati, Milan A.C., Football
Favorite TV ShowsInteraktiv - KTV, "Vajza me e bukur & Djali me simpatik", Champions Klan, Champions Klan, Champions Klan, Champions Klan, Big Brother Albania, Big Brother Albania 4, Big Brother Albania 5, JETA OSH QEF, The Simpsons, Spartacus, Kafeneja Jonë seriali më humoristik në Kosovë, Big Brother Albania 5 Fun-Club, Elez Deputeti i Popullit, Proud to be Albanian
Favorite BooksPerrallat Me Te Bukura, Poezi super te dhimbeshme, Life Is Beautiful, Shprehje sa 1000 fjale, Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Qeshtje Kohe . . ., Poezit Me Te Bukura!, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, ஜ-Për Humor Dhe Dashuri Si Ne Shqiptarët Ska Njeri-ஜ, Kodi i Chuck Norris, Une Te Dua, Fjale Te Medha Nga Njerez Te Medhenj, Ktu thuhen gjonat troç., Ndodh √, Mes dashurisë dhe urrejtjes, Poezi dashurie, ~~~AH SIKUR TE ISHE E IMJA~~~, Jam As, Kam Klas, Po Me Shave Te Godas, TA FIK DEREN √, Kurani i Lartesuar, HUMOR PA KUFI, Just FuN jUSt Relax <3
Where You Were RaisedPrizren
safi , 33, Male seeking Female, Tirana, AL
fitim , 23, Male seeking Female, Tirana, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesSwimming
Favorite MoviesHajgare Pa Kufi, Sex and the City 2, Yllka Gashi
Where You Were RaisedKosovo
beshir , 38, Male seeking Female, Tirana, AL
Political AffiliationShqiptaria
Favorite MusicDJWroNDoN, Arbnora Ademaj
Favorite Movies*__DaMn__TE Dua__*
Favorite QuotesAll-llahu është një
skenda , 39, Male seeking Female, Tirana, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesSki
Favorite MusicIlir Shaqiri, Leonora Jakupi, Celine Dion
Favorite BooksMarin Barleti Historia E Skenderbeut, Kanuni I Lek Dukagjinit
Where You Were RaisedFerizaj
Others Noticetechnical engineer

By Ethnicity
By Religion
Other (17)
By Languages