Online Speed Dating » Singles in Tirane, Albania » English » Page - 2

Singles in Tirane, Albania are online now and ready to go on dates with you for free. SpeedDate is the fastest way to meet new people in real-time.
omar , 21, Male seeking Female, Tirane, AL
Favorite Musicrap,hip-hop,rock
Favorite Moviesthriller,comedy,akcion
Others Noticei think im very energetic , very happy man
zeqir kursani , 37, Male seeking Female, Tirane, AL
Dating Statusgjakova
tosi gjilan , 45, Male seeking Female, Tirane, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesRotary Club
Political AffiliationLDK, por jo me keta njerez qe po e prishin, eshte koha per reforma totale
Favorite TV ShowsOoops iNTERAKTIV - KTV, PORTOKALLI, SHQIPERIA IME, APARTAMENTI 2XL, Mendoj per ty, JETA OSH QEF
Favorite Movies♥ Puthje ♥ Perqafime ♥, Kamera e Fshehur, TE QESHIM SECILI PER VETE, Top Chanel Portokalli, Kuesh ? Hiq Kuesh , Qysh bre se Keni Shti Kueshen N'10shee ?, '' Shprehjet me te bukura te filmave '', Linket me te bukura do ti gjeni vetem ketu, !! ...SiKuR PuThi QieLLi ToKen...!!, Haha! Mir Boll Tashi, Vetem per Ty Shpirt, only love for you heart, nje puthje per ty, Karagjoza 4 LIFE, Ti Je Bota Ime, Top Chanel Portokalli
Favorite BooksMerita Meri Berisha, Mes dashurisë dhe urrejtjes, E Urrej . . . !! Shoqerin Per intereS . . ., Kulmi √, Ti me do ...une ste dua...pse dreqin te mora per grua, engjell mbrojtes, "Pse Me Lendove Kur Un Te Dashuroja", Une Te Dua, FjaaLt e OmLaa, Mendime te arta nga njerez te mencuR, DASHURIA MBI GJITHCKA, Ku do takohemi ? Takohemi ne enderr dhe zbresim ne realitet., Merita Meri Berisha, engjell mbrojtes
guraj , 38, Male seeking Female, Tirane, AL
More About Mecoz im number one
Favorite Movies300spartian
goni1304 , 38, Male seeking Female, Tirane, AL
More About Mecute
Hobbies / Interests / Activitiestraining dogs
Political Affiliationnon
Who I Would Like to Meetsmile
Favorite Musiclatino
Favorite TV Showsdog whisper
Favorite Moviesaction
Favorite Booksnew city
Favorite Foodpizza
Favorite Placeshavana bar
Friday or Saturday Nights Ilatino party
alfion , 44, Male seeking Female, Tirane, AL
Favorite MusicPop .hip pop.rok
Favorite MoviesDrame
Favorite FoodFish
Favorite PlacesMoon
DonRio , 24, Male seeking Female, Tirane, AL
Hobbies / Interests / ActivitiesSports, arts
Political Affiliationnone
Kosovari , 26, Male seeking Female, Tirane, AL
vedat , 33, Male seeking Female, Tirane, AL
shabi , 20, Male seeking Female, Tirane, AL

By Ethnicity
By Religion
By Languages